Automašīnas auto GPS iejaukšanās ierīce

Automašīnas auto GPS iejaukšanās ierīce

GPS Mobile Phone Jammer - Mini Portable - Līdz 10 metriem Ekranēšanas radiuss Mobilais tālrunis un GPS traucējumi tiek padarīti pārnēsājamāki un pieejamāki kā jebkad ar mūsu jauno portatīvo mobilo tālruni un GPS iejaukšanos (GSM, DCS, GPS). Ja jums ir slims no visiem šiem tālruņiem, kas iet vai tiek izsekoti visur ar ...

Produkta detaļas

GPS mobilais telefons Jammer - mini pārnēsājams - līdz 10 metriem ekranēšanas rādiuss

Mobilais tālrunis un GPS traucētājierīces ir vairāk pārnēsājamas un pieejamas nekā jebkad ar mūsu jauno portatīvo mobilo tālruni un GPS iejaukšanos (GSM, DCS, GPS). Ja jums ir slims no visiem tiem tālruņiem, kas tiek izslēgti vai tiek izsekoti visur, izmantojot GPS, tas ir ideāls pretspiegošanas sīkrīks, kuru esat meklējis.

Anti-Phone: pārraidot zemas jaudas radio signālus, lai pārtrauktu komunikāciju starp šūnu torņiem un visiem tuvumā esošajiem mobilajiem tālruņiem, šis mobilā tālruņa traucētājierīce pilnībā izslēdz visus GSM un DCS mobilā tālruņa signālus 10 metru rādiusā.

Anti-GPS: uztrauca kāds ir apzināti uzstādījis GPS sekošanas vietu kaut kur (vai zem) jūsu automašīnā, lai izsekotu visas jūsu kustības? Tas ir visticamāk, nekā jūs domājat, bet tagad neuztraucieties vairs, jo šis jammer piedāvā perfektu 10 metru rādiusu no GPS traucējumiem, nodrošinot jūsu privātumu neatkarīgi no tā, kur jūs ejat vai cik liels ir jūsu transportlīdzeklis.

Ultimate ērtums Ar nelielu un pārnēsājamu izmēru jūs varat turēt šo ierīci kabatā, iekšpusē mašīnā, paslēpta zem automašīnas sēdekļa jebkurā vietā! Arī ar tikai ieslēgšanas / izslēgšanas pogu un zaļo gaismu, lai norādītu, ka ierīce darbojas, šis pārnēsājamais mobilais tālrunis un GPS iejaukšanās ir vislabākā vienkāršība. Jums nav jārīkojas arī ar antenām, lai instalētu vai iestatītu jebkādu programmatūru / konfigurāciju, jo šis jammer ir gatavs taisni no kastes, lai uzreiz traucētu un iznīcinātu.

iespējas

■ efektīvs ekranēšanas rādiuss: 5-10 m (atkarībā no stiprības signāla attiecīgajā vietā)

■ Nekāds kaitējums cilvēkiem, videi draudzīgs

■ Viegli uzstādīt un darboties

■ Viegls, izturīgs

■ Jam GPS un mobilā tālruņa signāls (3G nav iekļauts)

Specifikācijas

■ Bloķēšanas frekvence: CDMA, GSM, GPS

■ Ekranēšanas diapazons:

- CDMA 850mhz-894mhz

- GSM 925mhz-960mhz

- DCS 1805mhz-1880mhz

- PHS 1900mhz-1990mhz

- GPS 1500mhz-1600mhz

■ Mitrums: 5% -80%

■ Ekranēšanas rādiuss: 5-10 metri (atkarībā no signāla stipruma)

■ Krāsa: sudrabs

Iepakojuma saturs

■ 1 x mobilais tālrunis un GPS iejaukšanās ierīce

■ 1 x baterija

■ 1 x automašīnas lādētājs

■ 1 lādētājs

Produkta apskats:

1. kāda ir traucēšanas rādiusa klāsts?

2.good, atgriezīsies vairāk

3. var izmantot Meksikā?

4. ļoti pārnēsājams, piemēram, bāra tālrunis, viegli lietot, paldies!


Pāri:Mobilā telefona traucētājierīces Nākamo:Veidot GPS iejaukšanos

Izmeklēšana